Mandľová pleťová starostlivosť

Pre extrémne citlivú pokožku

Znečistenie životného prostredia, stres, tehotenstvo alebo dedičné sklony môžu byť príčinou precitlivenej pokožky. Pokožka je začervenaná a suchá, objavujú sa na nej červené škvrny či vyrážky. Svrbenie, pálenie a napätie nemusia byť viditeľné, ale napriek tomu predstavujú záťaž nielen pre pokožku, ale aj pre psychik...

Pre extrémne citlivú pokožku

Znečistenie životného prostredia, stres, tehotenstvo alebo dedičné sklony môžu byť príčinou precitlivenej pokožky. Pokožka je začervenaná a suchá, objavujú sa na nej červené škvrny či vyrážky. Svrbenie, pálenie a napätie nemusia byť viditeľné, ale napriek tomu predstavujú záťaž nielen pre pokožku, ale aj pre psychiku. Aby ste sa vo svojej koži cítili dobre, vyvinula Weleda rad Mandľovej pleťovej starostlivosti - špeciálne určený pre extrémne citlivú pokožku.

Mandľová pleťová starostlivosť Weleda

  • rýchlo upokojuje a trvalo obnovuje rovnováhu pokožky
  • je vhodná pri alergii na bežnú hypoalergénnu kozmetiku aj pri atopickom ekzéme - dermatologicky testované
  • základom je jemný čistý mandľový olej - upokojuje, vyživuje a chráni pokožku
  • komplexná denná, nočná aj regeneračná starostlivosť pre všetky vekové kategórie
  • čisté prírodné suroviny nezaťažujú citlivú pleť

Citlivá starostlivosť pre každú vekovú kategóriu

Precitlivená pokožka býva väčšinou celoživotným problémom, preto Weleda koncipuje prípravky pre ňu určené tak, aby boli vhodné pre všetky vekové kategórie.

Prípravky možno používať aj krátkodobo - v akútnej fáze podráždenia pokožky a po upokojení je možné prejsť podľa individuálnych potrieb pleti ku Kosatcovej či Ružovej starostlivosti.

Viac

Mandľová pleťová starostlivosť 4 produkty

Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek
Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek