Ružová pleťová starostlivosť

Ružová pleťová starostlivosť na prvé vrásky

Osobnosť sa nikdy neukáže tak pôsobivo a mnohostranne ako vo Vašej tvári. Keď je Vaša pleť svieža, prijíma vnútorné i vonkajšie podnety a vie ich spracovávať, vytvára Vašu jedinečnú krásu. Po 30. roku života sa už na pleti začínajú objavovať prvé vrásky. Preto potrebuje najmä intenzívnu podporu vitalit...

Ružová pleťová starostlivosť na prvé vrásky

Osobnosť sa nikdy neukáže tak pôsobivo a mnohostranne ako vo Vašej tvári. Keď je Vaša pleť svieža, prijíma vnútorné i vonkajšie podnety a vie ich spracovávať, vytvára Vašu jedinečnú krásu. Po 30. roku života sa už na pleti začínajú objavovať prvé vrásky. Preto potrebuje najmä intenzívnu podporu vitality a stimuláciu prirodzených regeneračných procesov.

Špecifickým potrebám takejto pleti presne zodpovedá Ružová pleťová starostlivosť Weleda. Základom tohto kozmetického radu je exkluzívny olej zo semien ruže Rosa Moschata, ktorá rastie v ekologicky nedotknutých oblastiach na úpätí Ánd v Čile. Tento olej je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny, ktoré dokážu redukovať prejavy starnutia a účinne im predchádzať. Ľahko sa vstrebáva do kože a má dlhodobý upokojujúci, regeneračný a tonizujúci účinok.

Prípravky radu Ružová pleťová starostlivosť obsahujú iba čisté prírodné suroviny a sú nositeľmi certifikátu NATRUE.

Viac

Ružová pleťová starostlivosť 5 produkty

Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek
Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek