Granátové jablko telová starostlivosť

Telová starostlivosť so vzácnym olejom zo semien granátového jablka vyživuje pokožku do hĺbky, má regeneračné a antioxidačné účinky. Udržuje pokožku zamatovo hebkú. Granátové jablko je tradičná plodina pestovaná po tisíce rokov na blízkom východe, v Indii a na pobreží Stredozemného mora. Weleda venovala mnoho rokov výskumu účinkov tohto ovocia a...

Telová starostlivosť so vzácnym olejom zo semien granátového jablka vyživuje pokožku do hĺbky, má regeneračné a antioxidačné účinky. Udržuje pokožku zamatovo hebkú. Granátové jablko je tradičná plodina pestovaná po tisíce rokov na blízkom východe, v Indii a na pobreží Stredozemného mora. Weleda venovala mnoho rokov výskumu účinkov tohto ovocia a jeho semien na pokožku.

Granátové jablká získava Weleda v južnom Turecku, kde vytvorila partnerský projekt s továrňou na spracovanie oleja a zhruba stovkou tamojších drobných farmárov. Vďaka podpore trvalo udržateľných poľnohospodárskych metód, garantovanému odberu a stabilným cenám sa podarilo podstatne zvýšiť kvalitu tohto oleja. Základom fair trade projektu v Turecku sú malé rodinné farmy s 10 až 25 hektármi tradične pestovaných granátových jabloní. Stovka farmárov tu pre Weleda produkuje približne 2 tony vysoko kvalitného BIO oleja zo semienok granátového jablka na celkovej ploche asi tisíc hektárov.

Viac

Granátové jablko telová starostlivosť 4 produkty

Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek
Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek