Šťavy, sirupy a dietetiká

BIO sirupy a BIO šťavy od Weledy, to je prírodný a príjemný spôsob ako zásobovať telo dôležitými vitamínmi a látkami podporujúcimi vitalitu. Všetky použité rastliny a suroviny sa vyznačujú mimoriadnym obsahom hodnotných a zdraviu prospešných látok. Šťavy, sirupy a ostatné dietetiká od Weledy majú vysoký obsah vitamínov, ovocných kyselín, prírodn...

BIO sirupy a BIO šťavy od Weledy, to je prírodný a príjemný spôsob ako zásobovať telo dôležitými vitamínmi a látkami podporujúcimi vitalitu. Všetky použité rastliny a suroviny sa vyznačujú mimoriadnym obsahom hodnotných a zdraviu prospešných látok. Šťavy, sirupy a ostatné dietetiká od Weledy majú vysoký obsah vitamínov, ovocných kyselín, prírodných aromatických látok, olejov, minerálov a stopových prvkov, rovnako ako ďalších bioaktívnych látok. Elixíry od Weledy delíme do dvoch hlavných skupín: na šťavy, ktoré neobsahujú žiaden cukor a na sladené zahustené sirupy, obohatené nerafinovaným biocukrom, resp. medom.

Nech už sa rozhodnete pre akýkoľvek z týchto výrobkov, použitie je podobné: môžu sa piť riedené s vodou, čajom alebo iným nápojom a možno nimi tiež ochutiť tvaroh, jogurt či müsli.

Neobsahujú žiadne umelé konzervačné látky, farbivá, arómy ani sladidlá.

Viac

Šťavy, sirupy a dietetiká 3 produkty

Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek
Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek