Telová mlieka

Pre prirodzene krásnu pokožku

Telové mlieka Weleda príjemne ošetrujú Vašu pokožku a inšpirujú zmysly. Obsahujú čisté prírodné oleje zo semien a plodov dozretých na slnku plných energie a účinných látok. Táto stimulujúca kompozícia v sebe spája dvojaký účinok: ošetrujúce oleje a rastlinné výťažky podporujú prirodzené funkcie pokožky a upevňujú j...

Pre prirodzene krásnu pokožku

Telové mlieka Weleda príjemne ošetrujú Vašu pokožku a inšpirujú zmysly. Obsahujú čisté prírodné oleje zo semien a plodov dozretých na slnku plných energie a účinných látok. Táto stimulujúca kompozícia v sebe spája dvojaký účinok: ošetrujúce oleje a rastlinné výťažky podporujú prirodzené funkcie pokožky a upevňujú jej zdravie, éterické oleje dodávajú prípravkom jemnú vôňu a blahodárne pôsobia na celý organizmus. Navodzujú pocity relaxácie, harmónie, uvoľnenia a osvieženia.

Telové mlieka Weleda sú ideálne na každodennú starostlivosť o pokožku. Vďaka špeciálnemu zloženiu sa ľahko nanášajú a rýchlo vstrebávajú. Pri pravidelnej starostlivosti sa môžete tešiť z plnohodnotne ošetrenej a zdravej pokožky.

Prípravky sú vyvinuté z najčistejších dostupných prírodných surovín. Neobsahujú žiadne syntetické konzervačné látky, farbivá, parfumy ani látky na báze minerálnych olejov vyrábaných z ropy. Doprajte si čistú prírodnú starostlivosť s celostným pôsobením!

Viac

Telová mlieka  6 produkty

Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek
Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek