Vlasová starostlivosť

Pre zdravú pokožku hlavy a prirodzene krásne vlasy

Weleda vyvinula jedinečnú prírodnú vlasovú starostlivosť, ktorá zaistí Vašim vlasom výživu a zdravie. Weleda volí pre každý svoj rad vždy kľúčové rastliny a vďaka harmonickému vzťahu k prírode vníma každú rastlinu ako jedinečnú, rovnako unikátnu ako spôsob, akým jednotlivé rastliny ovplyvňujú na...

Pre zdravú pokožku hlavy a prirodzene krásne vlasy

Weleda vyvinula jedinečnú prírodnú vlasovú starostlivosť, ktorá zaistí Vašim vlasom výživu a zdravie. Weleda volí pre každý svoj rad vždy kľúčové rastliny a vďaka harmonickému vzťahu k prírode vníma každú rastlinu ako jedinečnú, rovnako unikátnu ako spôsob, akým jednotlivé rastliny ovplyvňujú naše telo, pleť i vlasy.

V prípade vlasovej starostlivosti vybrala Weleda obilniny, ktorých štruktúra je podobná štruktúre vlasov. Vlasy a obilniny majú mnoho spoločných rysov, napríklad spôsob akým rastú, povrch a štruktúru. A rovnako ako aj obilniny, potrebujú k svojmu rastu úrodnú pôdu, krásne vlasy môžu rásť len na zdravej pokožke hlavy. Látky obsiahnuté v obilninách vyživujú vlasy i pokožku hlavy, chránia a napomáhajú pri ich obnove.

Pri vývoji nových prípravkov boli dodržiavané prísne kritériá certifikácie NATRUE, zaručujúce použitie prírodných ingrediencií a postupov. Weleda kladie veľký dôraz na trvalo udržateľné metódy a tiež na kvalitu surového materiálu získavaného z BIO rastlín. Rastliny sú preto rýchlo nazbierané, aby ingrediencie z nich boli získané ihneď, tak aby sa udržala vysoká kvalita surovín.

Starostlivo vybrané prírodné ingrediencie zaručujú jemné umytie vďaka tenzidom na prírodnej báze, ktoré sú jemné k pokožke.

NEOBSAHUJE:

silikóny, parabény, SLS (sodiumlaurylsulfát), konzervačné látky a umelé parfumácie, ktoré vlasy nadmerne zaťažujú a citlivejšiu pokožku hlavy môžu dráždiť.

Viac

Vlasová starostlivosť 10 produkty

Zobraziť 1 - 10 z 10 položiek
Zobraziť 1 - 10 z 10 položiek