Upokojujúca starostlivosť

Precitlivenosť je výsledkom nerovnováhy zasahujúcej do zdravého vývoja pokožky, čo môže viesť k podráždeniu. Často je precitlivenosť vrodená, ale môže byť tiež vyvolaná vonkajšími faktormi ako napríklad extrémnymi teplotami a znečistením životného prostredia. Deti trpiace precitlivenosťou pokožky bývajú citlivé emocionálne aj fyzicky. Ich koža p...

Precitlivenosť je výsledkom nerovnováhy zasahujúcej do zdravého vývoja pokožky, čo môže viesť k podráždeniu. Často je precitlivenosť vrodená, ale môže byť tiež vyvolaná vonkajšími faktormi ako napríklad extrémnymi teplotami a znečistením životného prostredia. Deti trpiace precitlivenosťou pokožky bývajú citlivé emocionálne aj fyzicky. Ich koža preto môže prehnane reagovať aj na bežné vonkajšie podnety.

Rad starostlivosti o veľmi citlivú pokožku a pleť so sklonom k atopii od Weledy bol špeciálne navrhnutý tak, aby povzbudzoval a posilňoval prirodzené schopnosti pokožky, zatiaľ čo výťažok z ibišu lekárskeho napomáha udržať jej prirodzenú rovnováhu.

Viac

Upokojujúca starostlivosť 3 produkty

Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek
Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek