Pleťová kozmetika z granátového jablka

Aktívna regenerácia

Základom čisto prírodnej kozmetickej starostlivosti určenej predovšetkým ženám od 40 rokov, je olej zo semien granátového jablka v BIO kvalite. Granátové jablko bolo používané ako "elixír zdravia a krásy" už v starých kultúrach. Funguje ako prírodný antioxidant, chráni pleť pred pôsobením voľných radikálov a zmierňuje tak pre...

Aktívna regenerácia

Základom čisto prírodnej kozmetickej starostlivosti určenej predovšetkým ženám od 40 rokov, je olej zo semien granátového jablka v BIO kvalite. Granátové jablko bolo používané ako "elixír zdravia a krásy" už v starých kultúrach. Funguje ako prírodný antioxidant, chráni pleť pred pôsobením voľných radikálov a zmierňuje tak prejavy starnutia.

Kozmetický rad - Granátové jablko pleťová starostlivosť - využíva jedinečné vlastnosti granátového jablka na to, aby naplnil náročné požiadavky zrelej pleti: prípravky zjemňujú vrásky a vyhladzujú pleť, majú antioxidačné, ochranné a regeneračné účinky.

Dermatologicky testované.

Prípravky radu Granátové jablko pleťová starostlivosť obsahujú iba čisté prírodné suroviny a sú nositeľmi certifikátu NATRUE.

Viac

Pleťová kozmetika z granátového jablka 5 produkty

Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek
Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek